Obszary działania przedstawicieli handlowych Spółki Klimosz


Obszary działania przedstawicieli handlowych Spółki Klimosz





Dane kontaktowe


Sklep internetowy / Biuro obsługi klienta


tel. +48 32 474 39 57
e-mail: sklep.b2c@klimosz.pl
e-mail: bok@klimosz.pl
 

Porady techniczne / Dział techniczny


tel. +48 32 474 39 58
tel. + 48 32 474 39 59
e-mail:techniczny@klimosz.pl

 

Dział Serwisu (godziny pracy: 7:00 - 15:00)


Radosław Piotrowski

tel. +48 32 474 39 31
e-mail: serwis@klimosz.pl

 

Księgowość i windykacja


Anna Brzezińska
tel. +48 32 474 39 64
e-mail: brzezinska@klimosz.pl

 

HR Manager


Dorota Grygierek - Lipus
tel. +48 32 474 39 62
e-mail: lipus@klimosz.pl

 

Dział Inwestycji i Projektu


Anna Antończak - Kierownik Działu
tel. +48 32 474 39 45
e-mail: a.antonczak@klimosz.pl

Mateusz Goszyc
tel. +48 32 474 39 46
e-mail: goszyc@klimosz.pl

Paweł Antończak
tel. +48 32 474 39 46
e-mail: antonczak@klimosz.pl

 

Marketing


Wszelkie oferty, zapytania oraz propozycje współpracy proszę kierować pod adres:
e-mail: media@klimosz.pl

Damian Piorun - Kierownik Działu
tel. +48 32 474 39 63

Marcin Ścibik
e-mail: emarketing@klimosz.pl

Kamil Maśka
e-mail: maska@klimosz.pl

 

Dział Eksportu


tel. +48 32 474 39 50
e-mail: export@klimosz.pl

Rudolf Kluziewicz - Europa Zachodnia
tel: +48 32 474 39 51
tel: +48 609 829 226  |  +420 739 78 78 98
e-mail: kluziewicz@klimosz.pl

Alla Ozhyievska - Europa Wschodnia/Azja
tel: +48 32 474 39 52
tel: +48 607 707 611
e-mail: ozhyievska@klimosz.pl

Jaromír KRČMÁŘ - Czechy/Słowacja
tel: +420 733 360 935
tel: +48 609 101 545
e-mail: krcmar@klimosz.pl

 

Zarząd firmy


Mirosław Klimosz - Prezes Zarządu
e-mail: miroslaw@klimosz.pl

Bożena Klimosz - Pełnomocnik Zarządu
e-mail: bozena@klimosz.pl

Sebastian Morawietz - Dyrektor Zarządzający
e-mail: morawietz@klimosz.pl
tel: +48 32 474 39 61

 





Oddziały hurtowe


Godziny otwarcia poniedziałek - piątek: 8:00-16:00
Godziny otwarcia sobota: 8:00-13:00 (tylko oddział Pawłowice)



 


Sklepy Instalator Klimosz


Godziny otwarcia poniedziałek - piątek: 7:00-17:00
Godziny otwarcia sobota: 7:00-13:00


Sekretariat


KLIMOSZ Sp. z o.o.
ul. Zjednoczenia 6,
43-250 Pawłowice
tel. +48 32 474 39 00

Sekretariat
Martyna Bańkowska
e-mail: biuro@klimosz.pl
32 47 43 930

Godziny pracy
Pon.-Pt. godz. 8:00 - 16:00

NIP/VAT: PL 651-16-11-021
Zarejestrowana w: Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000159074
Wysokość kapitału zakładowego: 1 450,000.00 PLN (wniesiony w całości).

Innowacyjna Gospodarka
Unia Europejska