Obszary działania przedstawicieli handlowych Spółki Klimosz


Obszary działania przedstawicieli handlowych Spółki Klimosz

Partnerzy handlowi Grupy Klimosz







Dane kontaktowe


Sklep internetowy/BOK


tel. +48 32 474 39 57
e-mail: sklep.b2c@klimosz.pl
e-mail: bok@klimosz.pl
 

 

Dział Serwisu


Radosław Piotrowski

tel. +48 32 474 39 31
e-mail: serwis@klimosz.pl

godziny pracy serwisu: 7:00 - 15:00

 

Dział Inwestycji i Projektu


Kierownik Działu
Anna Antończak
tel. +48 32 474 39 45
e-mail: a.antonczak@klimosz.pl

Mateusz Goszyc
tel. +48 32 474 39 46
e-mail: goszyc@klimosz.pl

Paweł Antończak
tel. +48 32 474 39 46
e-mail: antonczak@klimosz.pl

Dział Eksportu

Eksport - Sekretariat
tel. +48 32 474 39 50
e-mail: export@klimosz.pl

Rudolf Kluziewicz
Dyrektor ds. Exportu
tel: +48 32 474 39 51
tel: +48 609 829 226  |  +420 739 78 78 98
e-mail: kluziewicz@klimosz.pl

Alla Ozhyievska
Europa Wschodnia i Azja
tel: +48 32 474 39 52
tel: +48 607 707 611
e-mail: ozhyievska@klimosz.pl

 

Marketing


Damian Piorun
tel. +48 32 474 39 63
e-mail: marketing@klimosz.pl

Marcin Ścibik
e-mail: emarketing@klimosz.pl

Kamil Maśka
e-mail: maska@klimosz.pl

 

Księgowość i windykacja


Anna Brzezińska
tel. +48 32 474 39 64
e-mail: brzezinska@klimosz.pl

Zarząd firmy


Prezes Zarządu
Mirosław Klimosz
e-mail: miroslaw@klimosz.pl

Pełnomocnik Zarządu
Bożena Klimosz
e-mail: bozenka@klimosz.pl

Dyrektor Zarządzający
Sebastian Morawietz
e-mail: morawietz@klimosz.pl
tel: +48 32 474 39 61





Oddziały hurtowe


Godziny otwarcia poniedziałek - piątek: 8:00-16:00
Godziny otwarcia sobota: 8:00-13:00 (tylko oddział Pawłowice)


Sklepy Instalator Klimosz


Godziny otwarcia poniedziałek - piątek: 7:00-17:00
Godziny otwarcia sobota: 7:00-13:00


Sekretariat


KLIMOSZ Sp. z o.o.
ul. Zjednoczenia 6,
43-250 Pawłowice
tel. +48 32 474 39 00

Sekretariat
Martyna Bańkowska
e-mail: biuro@klimosz.pl
32 47 43 930

Godziny pracy
Pon.-Pt. godz. 8:00 - 16:00

NIP/VAT: PL 651-16-11-021
Zarejestrowana w: Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000159074
Wysokość kapitału zakładowego: 1 450,000.00 PLN (wniesiony w całości).

Innowacyjna Gospodarka
Unia Europejska