Klimosz Logo

Wypełnij formularz lub skontaktuj sie z nami i zyskaj bezpłatną wycenę swojej instalacji C.O.


Po wypełnieniu formularza, najpóźniej w następnym dniu roboczym, skontaktuje się z Tobą nasz opiekun właściwy dla Twojego regionu, z którym omówisz oczekiwania i możliwości oraz umówisz termin wizyty w kotłowni.Wybierz województwo (wymagane):

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Adres e-mail

Skąd dowiedziałeś się o firmie Klimosz? (wymagane)

Treść wiadomości - napisz nam jakiego rodzaju ogrzewanie Cię interesuje

Zabezpieczenie przed robotami - oblicz i podaj wynik działania: 3 razy 3 minus 1 (wymagane)


Wysyłając formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Klimosz Sp. z o. o.. Dane kontaktowe posłużą nam wyłącznie w celu kontaktu telefonicznego lub za pomocą poczty elektronicznej oraz przedstawienia oferty. 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Klimosz Sp. z o. o., ul. Zjednoczenia 6, 43-250 Pawłowice, NIP 651-16-11-021, KRS 0000159074. 2. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Państwem. 3. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie: wyłącznie danych podanych w formularzu takich jak: imię i nazwisko, miejscowość, numer telefonu, adres e-mail. 4. Twoje dane osobowe pozyskujemy bezpośrednio od Ciebie, przez formularz umieszczony na niniejszej stronie. 5. Dostęp do Twoich danych osobowych będą mieli nasi Pracownicy czyli osoby, które upoważniliśmy do przetwarzania danych osobowych w związku z wykonywaniem przyznanych im praw i zleconych zadań. 6. W związku z tym, że przetwarzamy Twoje dane osobowe, masz prawo do żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do wniesienia sprzeciwu związanego ze szczególną sytuacją, w przypadku przetwarzania Twoich danych osobowych, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora danych. Twoje dane są przetwarzane do czasu realizacji zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane. 7. Twoje dane są chronione zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. 8. Wszelkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Twoich danych można kierować na adres: ochronadanych@klimosz.pl


Kontakt bezpośredni - Dział Inwestycji i Projektów oraz Regionalni Kierownicy Sprzedaży:


Anna Antończak

Kierownik
Inwestycji

tel. +48 32 474 39 46
e-mail: a.antonczak@klimosz.pl
Mateusz Goszyc

Specjalista ds. Inwestycji

tel. +48 32 474 39 46
e-mail: goszyc@klimosz.pl
Paweł Antończak

Specjalista ds. Inwestycji

tel. +48 32 474 39 46
e-mail: antonczak@klimosz.pl
Grzegorz Nowak

RKS
Region północny

tel. +48 609 296 067
e-mail: nowak@klimosz.pl
Rafał Pawlikowski

RKS
Region południowy

tel. +48 695 351 700
e-mail: pawlikowski@klimosz.pl


Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?


Wizyta u klienta

Oferujemy bezpłatną i nie zobowiązującą wizytę na miejscu inwestycji, profesjonalne doradztwo i dobór najkorzystniejszego dla Państwa rozwiązania.

Bogata oferta

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, oferujemy tylko sprawdzone i najwyższej jakości urządzenia techniki grzewczej, chłodniczej i wentylacyjnej.

Projekt GRATIS

Skorzystaj z kompleksowej oferty firmy Klimosz. Wybierz ofertę z montażem - a zyskasz projekt oraz kierownictwo robót GRATIS! (dotyczy inwestycji realizowanych przez Dział Inwestycji i Projektów Klimosz).

Oszczędzasz czas i pieniędze

Wszystko czego potrzeba załatwiasz w jednej firmie: od wyceny i projektu, aż po montaż i serwis.

Ogólnopolski zasięg

Doradztwo prowadzimy na terenie całego kraju. Inwestycje realizowane zasobami firmy Klimosz wykonujemy głównie na terenie województwa śląskiego i jego okolic.

Różnorodność usług

Realizujemy projekty takie jak: instalacje grzewcze, gazowe, wodno-kanalizacyjne, wentylacyjne, fotowoltaiczne, pomp ciepła i paneli solarnych.

Posadamy uprawnienia

Uprawnienia projektowe w zakresie instalacji; Uprawnienia kierownictwa i nadzoru budowlanego; Uprawnienia F-Gazowe.

Wsparcie przy dotacjach

Posiadamy doświadczenie i dedykowane osoby, które przeprowadzą Cię przez cały proces dostacji z programu Czyste Powietrze.
Bezpłatne doradztwo i wyceny prowadzimy na terenie całego kraju. Zakres powyżej opisanych usług może różnić się w zależności od regionu.

Wybrane realizacje: