UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ Z DORADCĄ KLIMOSZ


Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?


Wizyta u klienta

Oferujemy bezpłatną i nie zobowiązującą wizytę na miejscu inwestycji, profesjonalne doradztwo i dobór najkorzystniejszego dla Państwa rozwiązania.

Bogata oferta

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, oferujemy tylko sprawdzone i najwyższej jakości urządzenia techniki grzewczej, chłodniczej i wentylacyjnej.

Projekt GRATIS!

Skorzystaj z kompleksowej oferty firmy Klimosz. Wybierz ofertę z montażem - a zyskasz projekt oraz kierownictwo robót GRATIS! (dotyczy inwestycji realizowanych przez Dział Inwestycji i Projektów Klimosz)

Oszczędzasz czas i pieniędze

Wszystko czego potrzeba załatwiasz w jednej firmie: od wyceny i projektu, aż po montaż i serwis.Bezpłatne doradztwo i wyceny prowadzimy na terenie całego kraju. Zakres powyżej opisanych usług może różnić się w zależności od regionu.

Wypełnij formularz i zyskaj bezpłatną wycenę oraz profesjonalne doradztwo:Wybierz województwo (wymagane):

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Adres e-mail

Skąd dowiedziałeś się o firmie Klimosz? (wymagane)

Treść wiadomości (wymagane)

Zabezpieczenie przed robotami - oblicz i podaj wynik działania: 3 razy 3 minus 1 (wymagane)


Wysyłając formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Klimosz Sp. z o. o.. Dane kontaktowe posłużą nam wyłącznie w celu kontaktu telefonicznego lub za pomocą poczty elektronicznej oraz przedstawienia oferty. 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Klimosz Sp. z o. o., ul. Zjednoczenia 6, 43-250 Pawłowice, NIP 651-16-11-021, KRS 0000159074. 2. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Państwem. 3. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie: wyłącznie danych podanych w formularzu takich jak: imię i nazwisko, miejscowość, numer telefonu, adres e-mail. 4. Twoje dane osobowe pozyskujemy bezpośrednio od Ciebie, przez formularz umieszczony na niniejszej stronie. 5. Dostęp do Twoich danych osobowych będą mieli nasi Pracownicy czyli osoby, które upoważniliśmy do przetwarzania danych osobowych w związku z wykonywaniem przyznanych im praw i zleconych zadań. 6. W związku z tym, że przetwarzamy Twoje dane osobowe, masz prawo do żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do wniesienia sprzeciwu związanego ze szczególną sytuacją, w przypadku przetwarzania Twoich danych osobowych, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora danych. Twoje dane są przetwarzane do czasu realizacji zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane. 7. Twoje dane są chronione zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. 8. Wszelkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Twoich danych można kierować na adres: ochronadanych@klimosz.pl


Zasięg działania:


Doradztwo prowadzimy na terenie całego kraju. Inwestycje realizowane przez Dział Inwestycji i Projektów Klimosz wykonujemy głównie na terenie województwa śląskiego i jego okolic. Inwestycje poza województwem śląskim są realizowane poprzez naszych partnerów handlowych i punkty dystrybutorskie - a zakres ich działania może różnić się w zależności od miejscowości i regionu.


Poniższe informacje dotyczą usług oferowanych przez Dział Inwestycji i Projektów firmy Klimosz realizowanych na terenie województwa śląskiego i jego okolic:
Usługi Działu Inwestycji i Projektów:


 • Instalacji grzewczych
 • Instalacji gazowych
 • Instalacji wodno-kanalizacyjnych
 • Instalacji wentylacyjnych
 • Instalacji fotowoltaiki
 • Instalacji z pompą ciepła

 • Instalacji solarnych

Posiadamy niezbędne uprawnienia:


Dlaczego warto wybrać ofertę firmy Klimosz?


 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie, potwierdzone setkami inwestycji jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, obiektów sakralnych, budynków biurowych, budynków magazynowo-produkcyjnych i nie tylko
 • Jako nieliczni oferujemy tak kompleksową ofertę od projektu aż po montaż i serwis!
 • Wykonujemy również obowiązkowe przeglądy techniczne klimatyzatorów oraz pomp ciepła
 • Dobierzemy najkorzystniejsze dla Ciebie urządzenie grzewcze GRATIS!
 • Oferujemy kompleksową ofertę urządzeń grzewczych, chłodniczych, wentylacyjnych GRATIS!
 • Pomożemy Ci w formalnościach z dotacjami i przygotowaniem dokumentacją GRATIS!
 • Projekt instalacji gazowej i kierownictwo robót GRATIS!

Projekt instalacji:


W zasadzie nie istnieje gotowy projekt, który można zrealizować bez jakichkolwiek modyfikacji. Nawet gdy kupuje się gotowy projekt domu zawierający w komplecie dokumentacji również gotowy projekt instalacji grzewczej, zwykle wymaga on adaptacji do nowych warunków oraz wymagań Inwestora:

 • przeliczenia wielkości zapotrzebowania na ciepło, jeśli przewidziano w nim lokalizację domu w innej strefie klimatycznej, położeniu albo zmieniła się izolacyjność przegród w stosunku do projektowanej
 • dobrania właściwych parametrów oraz wielkości kotła, grzejników i instalacji
 • odpowiedniego rozplanowania instalacji, na przykład w związku ze zmianą sposobu wykorzystania niektórych pomieszczeń
 • zmiany sposobu regulacji instalacji wraz z kotłem grzewczym lub innym źródłem ciepła (kominek, pompa ciepła, solary, inne)

Adaptacja projektu:


Adaptacja projektu może mieć różny zakres, czasem konieczne jest zamówienie nowego opracowania. Powodem może być zamiar radykalnej zmiany sposobu ogrzewania, na przykład z grzejnikowego na podłogowe, z wodnego na powietrzne albo z zasilanego kotłem na czerpiące energię za pomocą pompy ciepła.

Wybrane realizacje: