Spółka Klimosz

Spółka Klimosz

O FIRMIE
Firma KLIMOSZ to jeden z największych w Polsce producentów najwyższej jakości kotłów z certyfikatem 5 klasy oraz Ecodesign; żeliwnych i stalowych, automatycznych na paliwa stałe, pelet i biomasę. Misją firmy jest tworzyć produkty w oparciu o najwyższe standardy technologiczne z zachowaniem restrykcyjnych norm emisji spalin do środowiska naturalnego. Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań grzewczych; ogrzewaczy hybrydowych SMITH, zasobników oraz podgrzewaczy wody DRAZICE, grzejników żeliwnych VIADRUS, grzejników stalowych QUINN oraz akcesoriów techniki grzewczej. W ofercie naszej firmy posiadamy zbiorniki CWU, zbiorniki buforowe KLIMOSZ TANK oraz innowacyjne zbiorniki 3w1 CWU+bufor+sprzęgło hydrauliczne z ogrzewaniem przepływowym w opatentowanych miedzianych wężownicach. Dzięki bardzo dobrze rozwiniętej sieci dystrybucyjnej w Polsce i w Europie zapewniamy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

DOŚWIADCZENIE I JAKOŚĆ
Zdobyte w ciągu 25 lat doświadczenie w produkcji kotłów pozwoliło nam wypracować zaawansowane technologicznie rozwiązania, które zaowocowały szerokim gronem zadowolonych klientów, silną pozycją na rynku oraz mianem lidera w branży grzewczej. Kotły Klimosz tworzymy z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie najwyższą jakość, wygodę użytkowania oraz niezawodność. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze działu projektowego zajmujemy się również kompleksową obsługą zarówno dużych inwestycji komercyjnych, przemysłowych jak i inwestycji budownictwa jedno oraz wielorodzinnego.

Zadowolenie i zaufanie naszych klientów jest dla nas największą wartością, która motywuje nas do dalszej pracy i rozwoju.

INNOWACJE I EKOLOGIA
Zatrudniamy najlepszych inżynierów i specjalistów z branży grzewczej oraz współpracujemy z najlepszymi dostawcami oferującymi produkty najwyższej jakości. Firma posiada własne zaplecze badawcze i pomiarowe,  dzięki czemu każdy wyprodukowany kocioł jest monitorowany i optymalizowany pod kątem procesorów zachodzących podczas spalania, ograniczając emisję szkodliwych związków do środowiska. Nasze zaangażowanie w rozwój i ochronę środowiska potwierdzają innowacyjne rozwiązania potwierdzone i chronione prawami patentowymi zarejestrowanymi w Urzędzie Patentowym RP.
Ochrona środowiska i ograniczenie niskiej emisji jest naszym priorytetowym i nadrzędnym celem, dlatego inwestujemy w tworzenie tylko takich kotłów, które spełniają wymagania restrykcyjnej i prestiżowej 5 klasy emisji oraz EkoDesign zgodnych z normą EN 303-5:2012, kwalifikując się pod dotacje w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE).

skontaktuj się z nami
Innowacyjna Gospodarka
Unia Europejska