Kariera

KONTROLER JAKOŚCI

Miejsce pracy: Pawłowice

Zakres obowiązków:

  • Odbiory jakościowe towarów,

  • Sprawdzanie kompletacji kotłów stałopalnych,

  • Udział w odbiorach jakościowych elementów od kooperantów,

  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej,

  • Nadzór nad przyrządami pomiarowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży konstrukcji stalowych

  • Znajomość rysunku technicznego i technik pomiarowych

  • Komunikatywność

  • Asertywność

  • Znajomość pakietu Ms Office

Oferujemy:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie w części zależne od wyników finansowych

  • Możliwość dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych oraz zdobywania doświadczenia.

Aplikacje (list motywacyjny, CV i ewentualne referencje) należy przesyłać na adres:

biuro@klimosz.pl z dopiskiem w tytule „KJ”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych  w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Export Manager - Wschód

Miejsce pracy: siedziba firmy w Pawłowicach

Odpowiedzialność za rynki: Europa Wschodnia (Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa, Rosja, etc)

Opis stanowiska:

Co będziesz robił?

  • dbał o podtrzymanie ciągłości zakupowej i monitorował potrzeby klientów (również instalatorów) z Twojego regionu,

  • budował nowe relacje w oparciu o istniejącą bazę kontaktów oraz samodzielnie przeprowadzał badanie rynku, gdzie będziesz znajdował nowych kontrahentów,

  • współtworzył plany sprzedaży i je realizował,

  • udoskonalał swój warsztat pracy poprzez uczestnictwo w spotkaniach i szkoleniach  (w tym produktowych),

  • współtworzył politykę produktową firmy oraz monitorował sytuację w naszej branży (działania konkurencji, pojawianie się nowości produktowych),

  • współtworzył wizerunek firmy wśród klientów B2B oraz innych uczestników rynku w naszej branży.

Wymagania:

  • systematyczne dbanie o realizację potrzeb klienta,

  • systematyczna i permanentna chęć do nauki! – poza tym większości Cię nauczymy!

  • Języki obce: rosyjski i/lub ukraiński – płynny, język polski w stopniu komunikatywnym do celów pracy z Zespołem w Firmie, mile widziany język angielski.

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy w handlu w sektorze B2B (istotnym atutem będzie doświadczenie w branży instalacyjnej),

  • co najmniej średnie wykształcenie,

  • umiejętność stosowania technik negocjacyjnych i sprzedażowych, m.in up-selling i cross-selling,

  • umiejętność sprawnego planowania swoich zadań oraz czasu pracy,

  • czynne prawo jazdy kategorii B,

  • gotowość do bardzo częstych wyjazdów służbowych na terenie swojego działania (średnio 2.tygodnie w miesiącu),

  • znajomość pakietu Office.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii miesięcznej uzależnionej od wyników sprzedaży,

  • odpowiedzialną i istotną dla firmy pracę,

  • swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań zgodnych ze strategią sprzedaży i rozwoju Firmy,

  • ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji,

  • pracę w zespole miłych, profesjonalnych ludzi nakierowanych na realizację zadań,

  • wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych,

  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji Twoich zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.

export@klimosz.pl z dopiskiem w tytule „EW”

Innowacyjna Gospodarka
Unia Europejska