Kariera

Klimosz sp. z o.o. (www.klimosz.pl)

Jsme u už mnoho let osvědčená značka na trhu v oblasti tepelné techniky v Polsku a Evropě

v současné době hledáme

Sales Manager

Obchodný zástupca pre slovenský a český trh

Máte zkušenosti v oblasti obchodu? Nevadí Vám časté cestování? Nemáte problém s každodenní komunikací v polském jazyku? Tak to hledáme právě Vás.

Umístění: Pawłowice, Polsko

Trh: Česká republika/ Slovensko

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš nový kolega/kolegyňa bude:

  • - aktívne vyhľadávať, nadväzovať, vytvárať a budovať nové obchodné vzťahy na Slovensku a v Českej republike

  • - starať sa o existujúcich zahraničných zákazníkov, utužovať obchodné partnerstvá (veľkoobchod)

  • - viesť obchodné rokovania, spolupracovať na príprave zmluvných dohôd, rokovaní o zmluvných podmienkach a zabezpečovať ich plnenie

  • - pripravovať prezentácie, návrhy, plány, cenové ponuky, analýzy a reporty

  • - zaznamenávať a vyhodnocovať výsledky činnosti realizovanej v rámci partnerstiev

  • - realizovať prieskum trhu a monitoring konkurencie

Požiadavky na zamestnanca

  • Min. SŠ vzdělání

  • praxe na obdobné pozic min. 3 roky (výhodou znalost instalatérského a topenářského trhu)

  • znalost Českého a/nebo slovenského jazyka

  • znalost anglického jazyka (velkou výhodou),

  • znalost polského jazyka pro každodenní komunikaci

  • znalost MS Office,

  • velmi dobré komunikativní a vyjednávací schopnosti

  • samostatnost a ochota rozvíjet se, učit se novým věcem,

  • ochota flexibilne reagovať a zodpovedne pristupovať k práci

  • chuť cestovať a zdolávať nové výzvy

  • pečlivost, samostatnost,

  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • práce u stabilni společnosti s dlouholetou tradicí

  • Zamestnanie na základe pracovnej zmluvy nebo manažerska smlouva

  • podpora při rozvíjení kariéry

  • Motivačný systém odmeňovania so zárukou základného platu

  • Zaujímavá práca v mladom a dynamickom tíme

  • Laptop, mobilný telefón a služobné auto

V případě, že Vás tato nabídka práce zaujala, pošlete nám svůj životopis na emailovou adresu export (at) Klimosz.pl

Pokud Vás zařadíme do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat.

Innowacyjna Gospodarka
Unia Europejska