Kariera

PRACOWNIK SEKRETARIATU

 Miejsce pracy: Pawłowice ul. Zjednoczenia 6

 Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie samodzielne prowadzenie sekretariatu oraz dbałość o sprawy organizacyjne biura.

Oczekiwania:

  • Samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu czynności
  • dobra organizacja pracy i komunikatywność
  • Obsługa komputera na poziomie dobrym
  • prawo jazdy kat. B
  • preferowane miejsce zamieszkania w najbliższej okolicy
  • preferowane wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę(pełny wymiar godzin )
  • przyjazne i otwarte środowisko pracy
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Praca w dniach poniedziałek-piątek

Aplikacje (CV) należy przesyłać na adres:

lipus@klimosz.pl z dopiskiem w tytule „Sekretariat”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych  w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

 Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że Administratorem Danych Osobowych podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest : Klimosz Sp. z.o.o., ul. Zjednoczenia 6, 43-250 Pawłowice, NIP: 6511611021 , REGON: 278060251

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres do zakończenia bieżącej rekrutacji lub  następnych, bądź do czasu zaproponowania ofert pracy/zlecenia. Po tym okresie zostaną trwale zniszczone.

PRACOWNIK MAGAZYNU

 Miejsce pracy: Pawłowice

 Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie bieżąca kontrola stanów magazynowych. Kompletowanie, uzupełnianie, rozładunek, załadunek i wydawanie towaru zgodnie ze standardami firmy. Utrzymywanie w czystości miejsca pracy. Dbałość o użytkowany sprzęt. Prowadzenie dokumentacji magazynowej. Praca fizyczna.

  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność, inicjatywa, odpowiedzialność, uczciwość
  • znajomość podstawowych programów komputerowych (Microsoft Word, Excel)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego, oraz awansu
  • miłą atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy i wyników całej firmy
  • możliwość dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych oraz zdobywania doświadczenia.

Aplikacje (CV i ewentualne referencje) należy przesyłać na adres:

biuro@klimosz.pl z dopiskiem w tytule „MAG”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych  w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Specjalista w dziale serwisu - EXPORT

Miejsce pracy: Pawłowice (siedziba firmy)

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa serwisowa klientów zagranicznych
  • Wstępne diagnozowanie zgłaszanych usterek/problemów
  • Fakturowanie i rozliczanie świadczonych usług
  • Monitorowanie terminowego wykonywania zleceń
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z naprawą zgłaszanych usterek

Wymagania:

  • Język angielski (B2) + kandydat powinien mówić w stopniu komunikatywnym w języku czeskim i/lub rosyjskim i/lub niemieckim
  • Wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie techniczne (lub w trakcie studiów technicznych)
  • Mile widziana znajomość branży kotlarskiej – jeśli nie, wszystkiego jeśli tylko masz chęci się nauczysz
  • Nie wymagamy wiedzy specjalistycznej – mile widziana

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o realizację celów
  • Elastyczny czas pracy – możliwość dopasowania godzin w ciągu dnia pracy
  • Praca w dniach poniedziałek-piątek (wolne soboty)
  • Okresowe szkolenia – ciągle i permanentnie
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji – nie masz chęci, to proszę nie przysyłać swojego CV

Zainteresowanych proszę przesyłać swoje zgłoszenia na adres: biuro @ klimosz.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Technical Service Polska z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Klimosz sp. z o.o. Pawłowice, ul. Zjednoczenia 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Innowacyjna Gospodarka
Unia Europejska