Kariera


Jako Grupa Klimosz jesteśmy wiodącym i bardzo rozpoznawalnym producentem najwyższej jakości żeliwnych oraz stalowych kotłów z certyfikatem 5-klasy i Ecodesign oraz dystrybutorem techniki grzewczej. Posiadamy ponad 30-lat doświadczenia w branży. Poszukujemy ambitnych osób, które chcą z nami współtworzyć przyszłość naszej Firmy. W związku z tym otwieramy następujące rekrutacje:Operator lakierni - 1/2 etatu Nowe ogłoszenie!Miejsce pracy:

Obowiązki:

Wymagania:

Informacje dodatkowe:
W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@klimosz.pl. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.